Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Gminy Bielice

Wyszukiwanie zaawansowane

Menu przedmiotowe

BOI

Tagi

Korzystanie z usług tłumacza języka migowego w Urzędzie Gminy Bielice

Korzystanie z usług tłumacza języka migowego w Urzędzie Gminy Bielice 

Urząd Gminy w Bielicach zapewnia dostęp do świadczenia usług tłumacza migowego.

Tłumacze są zobowiązani do zachowania poufności treści tłumaczeń wykonywanych w ramach świadczenia usługi zgodnie z zasadami etyki zawodowej tłumacza języka migowego. Świadczenie usługi dla osoby uprawnionej będzie bezpłatne i realizowane będzie podczas wizyty osoby uprawnionej w siedzibie Urzędu w Bielicach.

Zgodnie z przepisami, osoba uprawniona, która wyraża chęć skorzystania z wyżej opisanej metody komunikowania się z naszym Urzędem  (w sprawach, dla których właściwy jest Urząd Gminy w Bielicach), proszona jest o zgłoszenie (e-mailem, faksem, listownie lub poprzez inną osobę telefonicznie) tego faktu co najmniej na 3 dni robocze przed dniem skorzystania ze świadczenia (z wyłączeniem sytuacji nagłych) do: Pani Weroniki Tarki  lub osoby jej zastępującej telefonicznie  : nr tel. 91 564 42 35, fax. 91 564 41 73, email:sekretariat@bielice.com.pl lub listownie:Urząd Gminy w Bielicach, ul. Niepokalanej 34, 74-202 Bielice

Usługa jest bezpłatna dla osoby uprawnionej będącej osobą niepełnosprawną w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 roku o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.


Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Osoba odpowiadająca za treść informacji

Joanna Szewczyk

Data wytworzenia:
05 gru 2012

Osoba dodająca informacje

Joanna Szewczyk

Data publikacji:
05 gru 2012, godz. 12:37

Osoba aktualizująca informacje

Weronika Tarka

Data aktualizacji:
09 sty 2020, godz. 12:44