Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Bielice
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Informacja z przebiegu konsultacji

INFORMACJA Z PRZEBIEGU KONSULTACJI
DOTYCZĄCA PROJEKTU ROCZNEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY GMINY BIELICE Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI ORAZ PODMIOTAMI PROWADZĄCYMI DZIAŁALNOŚĆ POŻYTKU PUBLICZNEGO NA 2019 ROK

Gmina Bielice przygotowała i przedstawiła do konsultacji z organizacjami pozarządowymi i podmiotami pożytku publicznego projekt Rocznego Programu współpracy Gminy Bielice z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019.

Konsultacje ogłoszone zostały w dniu 10 października 2018 r. Zarządzeniem nr 28/2018 Wójta Gminy Bielice.

Termin trwania konsultacji wyznaczono na 21 dni kalendarzowych, tj. od 10 października 2018 r. do 31 października 2018 roku.

Informacja o konsultacjach została opublikowany na stronie Biuletynu Informacji Publicznej, stronie internetowej Urzędu Gminy Bielice - www.bielice.com.pl oraz wywieszona na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy.

Opinie i uwagi należało składać na piśmie w sekretariacie Urzędu Gminy lub przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres sekretariat@bielice.pl lub pocztą tradycyjną na wyznaczonym do tego formularzu pobranym ze strony www.bielice.com.pl, na adres: Urząd Gminy Bielice, ul. Niepokalanej 34, 74-202 Bielice, lub przynieść osobiście do Sekretariatu Urzędu.

W w/w okresie NIE ZGŁOSZONO ŻADNYCH UWAG dotyczących projektu Rocznego Programu współpracy Gminy Bielice z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019.

Projekt Rocznego Programu współpracy Gminy Bielice z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019 w formie projektu uchwały zostanie przedstawiony Radzie Gminy Bielice.

                           Wójt Gminy Bielice

Zdzisław Lech Twardowski

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Joanna Szewczyk 08-11-2018 09:24:21
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Joanna Szewczyk 08-11-2018
Ostatnia aktualizacja: Joanna Szewczyk 08-11-2018 09:24:21