Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Gminy Bielice

Wyszukiwanie zaawansowane

Menu przedmiotowe

BOI

Tagi

Konferencja podsumowująca projekt pn. "Lokalny Program Rewitalizacji Gminy Bielice na lata 2017-2023"

Konferencja podsumowująca projekt pn. „Lokalny Program Rewitalizacji Gminy Bielice na lata 2017-2023”

W czwartek 18 stycznia odbyła się konferencja podsumowująca projekt pn. „Lokalny Program Rewitalizacji Gminy Bielice na lata 2017-2023”. Spotkanie prowadziła p. Agnieszka Powroźnik z firmy ECD Oddział Szczecin, która przedstawiła podsumowanie prac nad „Lokalnym Programem Rewitalizacji dla Gminy Bielice na lata 2017-2023” oraz system jego wdrażania i monitoringu. W trakcie spotkania obecni dowiedzieli się czym jest rewitalizacja, na jakiej podstawie wyznaczone zostały obszary rewitalizacji występujące na terenie Gminy Bielice, oraz jak przebiegał proces powstawania dokumentu.

Podczas konferencji przedstawiono listę przedsięwzięć zgłoszonych do programu. Wszystkie przedsięwzięcia umieszczone w ramach niniejszego programu mają niebagatelne znaczenie dla prawidłowości i efektywności prowadzonego na obszarze gminy procesu rewitalizacji. Stanowią one podstawę działań, które mają przyczynić się m.in. do integracji społecznej oraz poprawy warunków życia mieszkańców gminy. LPR ma charakter strategii i jest zasadniczym dokumentem, który służy zaplanowaniu i realizacji procesu rewitalizacji. Ujęte w nim działania opierają się na pozyskaniu środków z zewnątrz. W związku z tym ubieganie się o dofinansowanie na realizację założonych przedsięwzięć bez tego dokumentu byłoby bardzo utrudnione

Przypominamy, iż Lokalny Program Rewitalizacji Gminy Bielice powstał w ramach realizacji projektu pn. „Lokalny Program Rewitalizacji Gminy Bielice na lata 2017-2023” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014–2020 oraz ze środków budżetu państwa.


Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Osoba odpowiadająca za treść informacji

Joanna Szewczyk

Data wytworzenia:
24 sty 2018

Osoba dodająca informacje

Joanna Szewczyk

Data publikacji:
24 sty 2018, godz. 14:15

Osoba aktualizująca informacje

Joanna Szewczyk

Data aktualizacji:
24 sty 2018, godz. 14:15