Z dnia 30 sierpnia 2005r.
w sprawie ustanowienia operatorów obsługi informatycznej wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na
Na podstawie § 6 ust. 1 i 3 Uchwały Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 8 sierpnia 2005r. w sprawie zasad i sposobu wykorzystania elektronicznego systemu przesłania i przetwarzania danych o wynikach głosowania i wynikach wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 25 września 2005r.
Z a r z ą d z a m c o n a s t ę p u j e :
Pana Ferdynanda Faliszka koordynatorem gminnym - operatorem obsługi informatycznej pełnomocnikiem Okręgowej Komisji wyborczej w Szczecinie.
Panią Agnieszkę Gancarz operatorem informatycznej obsługi Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 1 w Bielicach.
Panią Krystynę Wiśniewską operatorem informatycznej obsługi Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 2 w Babinie.
Zadania poszczególnych osób, o których mowa w § 1 określają załączniki nr 1, 2 i 3 do niniejszego zarządzania.
Osoby wyszczególnione w § 1 otrzymają za wykonana pracę wynagrodzenie w wysokości określonej decyzją Dyrektora Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Szczecinie w ramach przyznanej dotacji celowej na pokrycie kosztów przygotowania i przeprowadzenia wyborów do Sejmu i Senatu RP zarządzonych na dzień 25 września 2005 roku.
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.
|