Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Bielice
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Informacja z przebiegu konsultacji

INFORMACJA Z PRZEBIEGU KONSULTACJI
DOTYCZĄCA PROJEKTU ROCZNEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY GMINY BIELICE Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI ORAZ PODMIOTAMI PROWADZĄCYMI DZIAŁALNOŚĆ POŻYTKU PUBLICZNEGO NA 2019 ROK

Gmina Bielice przygotowała i przedstawiła do konsultacji z organizacjami pozarządowymi i podmiotami pożytku publicznego projekt Rocznego Programu współpracy Gminy Bielice z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019.

Konsultacje ogłoszone zostały w dniu 10 października 2018 r. Zarządzeniem nr 28/2018 Wójta Gminy Bielice.

Termin trwania konsultacji wyznaczono na 21 dni kalendarzowych, tj. od 10 października 2018 r. do 31 października 2018 roku.

Informacja o konsultacjach została opublikowany na stronie Biuletynu Informacji Publicznej, stronie internetowej Urzędu Gminy Bielice - www.bielice.com.pl oraz wywieszona na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy.

Opinie i uwagi należało składać na piśmie w sekretariacie Urzędu Gminy lub przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres sekretariat@bielice.pl lub pocztą tradycyjną na wyznaczonym do tego formularzu pobranym ze strony www.bielice.com.pl, na adres: Urząd Gminy Bielice, ul. Niepokalanej 34, 74-202 Bielice, lub przynieść osobiście do Sekretariatu Urzędu.

W w/w okresie NIE ZGŁOSZONO ŻADNYCH UWAG dotyczących projektu Rocznego Programu współpracy Gminy Bielice z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019.

Projekt Rocznego Programu współpracy Gminy Bielice z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019 w formie projektu uchwały zostanie przedstawiony Radzie Gminy Bielice.

                           Wójt Gminy Bielice

Zdzisław Lech Twardowski

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Joanna Szewczyk 08-11-2018 09:24:21
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Joanna Szewczyk 08-11-2018
Ostatnia aktualizacja: Joanna Szewczyk 08-11-2018 09:24:21